Červen 2010


Katy - Moje obrázky

24. června 2010 v 19:02 | Páteční Rusalka |  Tvoříme


Jak vycvičit draka - Bezzubka!!!

22. června 2010 v 17:21 | Aria |  Obrázkujeme
Musím se s vámi podělit. Objevila jsem úžasný obrázek naší lásky :-D No řekněte,není nádherná/ej? :-D
dragon-fire.gif Terrible Terror image by sharpie2319

:-D :-D

Darkana Ladrax

19. června 2010 v 10:14 | středeční rusalka |  Myslíme
DARKANA LADRAX
dcera černokněžníka

Darkana seděla an podlaze. Ruce a hlavu měla položené na sedadle starožitné vyřezávané židle. Měla zavřené oči a propadala se do obrovské černé propasti. Nic, nic teď už pořádně nefungovalo a neexistovalo. Čas zustal stat jako by ze smutku a zpravedlnosti , který ji obklopoval.
Ano , můj otec byl černokněžník měl špatné ůmysli, chtěl zničit bílou radu a všechny si zotročit. To ,ale nebyl důvod k vraždě. Zabili mi otce. Necítila ,ale hněv. Necítila nic kromě vkrádavé únavy , která ji chtěla donutit , aby usnula , aby se z ní stal kámen, aby spala na věky tím nejhlubším spánkem.
Najednou se něco změnilo, všichni čarodějové bílé rady se na něčem domlouvali. Nikdo z nich ji, ale nešel poplácat po zádech , nebo ji utišit, pomoct jí vyrovnat se se ztrátou otce.Zaslechla jenom:,, co uděláme s jeho věcmi?,,
Darkana se postavila na nohy , vztyčila zkloněnou hlavu a otočila se na členy rady, kteří zatím stály v pozicích ve kterých vrhaly kletby na jejího otce. Dalamanus , nejsarší člen rady a jejich vůdce se zahleděl na drobnou , malou dívenku, která před ním stála Její černé rovné vlasy splývali až k útlému pasu . Černé , zlatě prošité šaty působyly dospělejším dojmem.
Tohle by byl strašný protivník, ne její otec , který se nechal zvyklat k černé magii. Zahleděl s ejí do černých očí. Byla v nich vydět síla , moudrost, vychytralost a ještě něco , co nedokázal přesně určit co toje. Kdo ví co tohle dítě , její otec naučil. Kdyby se teď na nás, ale pokusila zaůtočit, nemá proti nám žádnou šanci.
Darkana se nadecla:,, jsem teďpřímí dědic otcova panství a jsem nositelkou jeho jména. Nepřeji si aby se od tud něco vynášlo , nebo ničilo!,,5ekla a její dětský obličej se zamračil. Sklonila hlavu a zadívala se na kamenou podlahu před nimi.
Dalamanus , sklonil hlavu , jako by na něj dopadla tíha jeho stáří , ale neprohnul se pod ní. Zhluboka nasál vzduch do plic :,, Nemůžeme jenom tak odejít , ale necháme tě teď o samotě .,, S těmito slovy se všichni členové rady začali vytrácet velkýmy, masivnímy , hrubě otesanýmy dubovímy dveřmi ,ven z místnosti.
Darkana se otočila za bílou radou.,,Já......hm, totiž , až budu přebírat ty věci, budu potřebovat pomoc.,,
Dalamanus se ještě před odchodem otočil k drobné dívce a přikývnul na její prosbu. Možná není taková jak se dá čekat , ale budem na ni muset dávat dobrý pozor! Pomyslel silidičky to je 1 kapitola o velmi nadané dívce ,která se chce stát šamankou. Protože jednou našla v knihovně svého otce knihu ve ,které se šaman dokázal proměnit v dravou šelmu. Co ji ale potká na této cestě o tom si můžem nechat zdát.( pokusím si vymyslet nějaké dobrodružství a by to nebyl tak nudný příběh, ale doufám že se pobavíme všichni).

Z mého bločku

18. června 2010 v 20:55 | Útereční Rusalka |  Tvoříme
Démon prej má vrežedně zamylovaný pohled ...nevim nevim:D sned jen že při kreslení sme se dost pobavili...
Čarodějka?Přesně nevím co je zač ale při jejím kreslení sem zjistila kolik druhú sukně vlastne existuje

Šikovná žena

17. června 2010 v 20:56 | Mo* |  Obrázkujeme
"Náhodou/nehodou" jsem na internetu našla tenhle obrázek. Okamžitě mě zaujal a musím říct, že nutí k zamyšlení. Prakticky by z něj mohlo vzejít docela dost teorií na téma: Co ten obrázek vyjadřuje?

A tak zavádím komentářovou diskuzi, aneb... CO SI O TOM MYSLÍTE VY??? ;)


šikovná žena
Má osobní teorie:
Ten chlap byl pravděpodobně nějaký zlý lovec, který měl za úkol zničit tu dívku. No, myslel si, že to bude hračka a šel na ni se sekerou... Jednou jí sekl do nohy a to bylo to poslední co udělal :D Svázala ho, a teť ho pravděpodobně nechá na pospas divé zvěři (teda tak bych to spoň udělala já)...

                           Rusalka Mo*

Klauzury

3. června 2010 v 18:26 | Útereční Rusalka |  Tvoříme
Toto jsou naše klauzury za drohou polovinu školního roku 2009-2010. Je to formát B2 a je to pastely na barevný papír.
PS: Z důvodu rychlejšího načítání stránek jsou kluzury pod perexem,díky za pochopení  :-)