malé pokračování

7. července 2010 v 13:09 | Itire |  Myslíme
2 kapitola/1.část Učení a sny


Darkana seděla na hradbě svého sídla a rozhlížela se do krajiny. Les, louka, kopce, nic moc. Kdo asi ví jak je moje panství Ladrax rozlehlé. Škoda že nemám matku, určitě by se o mě postarala , ale jednou až budu šaman tak se budu umět proměnit v nějaké zvíře a budu nejlepšíčarodějka, totiš čarošamanka široko daleko, dokončila svoji myšlenku a na tváři se jí přitom vyrýsoval výtězoslavný úsměv. Já budu nejlepší , já budu nejlepší ! Jo, a tu Bílou radu bych nejraději zašlapala do země.
Ostatně, tady v Leonaru kde existují elfové, mul-aci(vlčí lid), Lasofia (mořské víly), okřídlené víly a všchno co snad může existovat je možné všechno.
Musím se od tud dostat prič a učit se na šamanku. Mžná si pořídím draka nebo nějakého dračího jezdce. Hlavně se teď musím tvářit jako roztomilá málá holčička (hihihihihi)
Z téhle euforie ji v zápětí probral něčí hlas.
,,Čekal bych, že budeš držet smutek, nebo tak něco. Tys.....ho neměla ráda?,,
Darkana se ihned přestala zasněně usmíval a otočila se. Aha, pomyslela si, ten kluk co byl s těmi čaroději. už teď k němu cítila odpor ato nejen proto že mluvil pravdu ale taky proto že i když vypadal stejně starý jako ona byl vyšší.
,,Proč bych se nemohlasmá, jsem přece na živua naví budu šaman a proč neběháš za těma dědkama a neučíš se.,, Dál chtěla řict -neučíš se zabíjet černokněžníky.Jenže jí selhal hlas.
Chlapec neřekl nic, jenom se zadíval do dálky.Pravděpodobně přemýšlel co má říct.
Darkana vstala, děď byla na nejvyšší věži a stála na nejvyšším vroubku hradby, roztáhla ruce , popošla ke kraji. OKamžiě jí začalo bít srdce na poplach a vnímala jak jí vítr fouká do tváře, otočila se na chlapce, který udělal to samé jen o kus dál
,,jak se vlastně menuješ,..nechceš být můj panoš?,,
Chlapec na ni pohlédl a uchichtl se.
,,Nevidím tady žádného rytíře a nikdy mě nikdo nedonutí být panošem, protože já budu ten nejsilnější čaroděj a budu mít vojsko, pár dračích jezdců, No a tebe pokud se něco naučíš můžu z tebe udělat slušku až budu mít mnohem větší a bytelnější pevnost než je tenhle tvůj hrádek!,,
,,No to určitě bych byla tvoji sluškou, až budu čarošaman půjdeš k zemi jako ..jako. No pak ti zlámu zlámu všechny kosti v těle a nechám te chnít ve věznici v mém budoucím křišťálovém pláci a budu stokrát lepší než ty!,,
..Ha. Ani nevíš co říkáš a pokud si myslíš že mě překonáš tak si vedle jak ta jedle!,, Nenechal se odbýt chlapec.


,,Latare, Darkano, dolůz těch hradeb! Nehádejte se a nechvástej te se!,,Zavelel neznámí hluboký hlas.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 7. července 2010 v 13:15 | Reagovat

Ahoj. Rozbieham nový blog o mladej speváčke a herečke Mirande Cosgrove a bola by som rada, kebyže ho podporíš tvojou návštevou. Ďakujem ;-)

2 Mo* Mo* | 7. července 2010 v 17:11 | Reagovat

Proč je to tak krátky......ještě ještě ještě :)))

3 ambr ambr | E-mail | 15. července 2010 v 6:59 | Reagovat

no jo proč je to tak krátký???
piš piš piš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama