Říjen 2010

Kuroshitsuji - recenze

5. října 2010 v 17:50 | Aria |  Recenzujeme
Tato recenze pochází z mého blogu jedendivnejblog, kde najdete i spoustu jiných :)Počet Episod: 26 (2 série)
Opening1: Monochrome no Kiss by SID
Opening2: Shiver by Gazette
Ending1: I'm alive by Becca
Ending2: Bird by Yuya Matsushita

Trošku jsem vypadla ze svých kritických kolejí a tak jen pro dnešek nebudu zlá a dokážu nevěřícím,že umím anime i pochválit. O čemže to mluvím? Kuroshitsuji!!

Anime...úžasné,dojímavé,vtipné,k zamyšlení,komediální,originální,neotřelé... všechny tyhle slova naprosto vytihují tohle anime. Naprosto jsem se do něj zamilovala. Jak jinak,jako každá (ještě chvíli) "náctiletá" si prostě nemůžu nepovzdychnout nad Sebastianem (Sebas-chan ^^

Uvádím na pravou míru,že pokud jste chlapec,na anime se díváte pouze,když má podtitulek hentai a k smrti nesnášíte blonďaté rozmazlené dívenky a na první pohled arogantní aristokraty,tak křičím prrrr! …..Pokud ovšem patříte k milovníkům anime a záhadné atmosféry,která vám nedá spát a přitom se toužíte i dobře pobavit,pak Kuroshitsuji vřele doporučuji :)

Snad bych měla něco málo prozradit o ději a dopřát vám tak spěšný úvod k tomuto masterpiece ;)

Vítejte ve viktoriánské Anglii!

Ciel Phantomhive,v pravdě sirotek s titulem,ohromným majetkem,vilou,zahradou o které se každému může zdát a služebníkovi,kterého mu kdekdo může závidět. Nebo taky ne?
O tomto chlapci se točí tento příběh.

Sluha o němž byla řeč se jmenuje Sebastian Michaelis a není to služebník jen tak ledajaký. Je to démon,kterému Ciel zaprodal svou duši výměnou za ochranu a pomoc ke splnění jeho cílů. Sebastian toho opravdu zvládá mnoho. Včetně nerovných bojů s Cielovými nepřáteli a jejich bravurním zneškodněním pomocí příborového náčiní... :-D Snad nemusím zmiňovat ani jeho nepochybně dokonalé kuchařské dovednosti. Přece jen aristokraté jsou vybíraví :)

Vlastně jsem v jednom odstavci popsala celý děj..ujeté :-D Ale opravdu ne nudné,to v žádném případě.

Grafika je nádherná,hudbě též nelze nic vytknout. Charakterové vlastnosti postav jsou dokonale promyšlené a vyvedené do nejmenších detailů.

Pokud se v anime našla nějaká chyba,nevšimla jsem si (jsem mimořádně nevšímavá!!) a navíc jsem si sledování natolik užívala,že na takové banality jsem neměla čas XD

Jestli se vám líbila recenze,zkuste ji aspoň ohodnotit,ať mám pocit,že sem někdo chodí,děkuji :-)

PS: Opravdu mně mrzí,že server Filmo.cz už dlouho nedal žádnou recenzi k anime...jejich recenzisté (/zátoři??) jsou mi opravdu velkým vzorem ve vymýšlení nejoriginálnějších kritik hned po Pevnosti :-D Docela by mně zajímalo,jak by hodnotili tohle anime :-)


chichi XD