Říjen 2011

jak se nekonal skok do temné díry

29. října 2011 v 23:19 | Duby |  Okukujeme
Moje milované rusalky, dnes jsem se šla přihlásit na blog a zhlédnout že se tu nic moc neodehrálo a při uvodní stránce jsem si všimla velmi zajimavě pojmenovaého blogu. Klepla jsem na nej a z prvu nic moc nicméně po dalším se proklikání a menší hádky s bratrem a počítačem, který se mnou odmítá komunikovat svojí pomalostí, jsem myslela že mím stále trvajícím klidem nastoleným medovou masáží a hrnkem čaje s mlíkem asi nic nepohne. A přitom vdalší chvíli jsem měla neuvěřitelné nutkáni mlátit hlavou do už tak dosti stařičkého počítače a podat odhlášku ze školi nebot jsem najednou měla strašliví pocit že jsem na špatné škole, vážne kdyby byla poblíž černá díra tek do ní dobrovolně skáču. Nicméně nikde žádná nebyla a já se jen utvrzovala v tom že jestli jsem někdy (v zájmu pravda pořád) snila o tom byt v umění dobrá tak se moje naděje potopila asi jako Titanik. PO chvíli jsem se však sklidnila a mé ego opět stouplo, takže odchod se nekoná (smutná z(s?)práva pro některé že Usmívající se), a já mohla s klidem prohlížet galerii, slintat nadšením a závidět talent. Přeji pěkné pokoukání. http://papercat.blog.cz/

Posel Smrti

23. října 2011 v 14:57 | Aria |  Nevíme
Tak Posel smrti na Ulož.to stále ještě nezemřel a mrkla jsem se pro vás po těch likách :-)
Btw, už je tam i Black Mirror XD a dokonce vyšla trojka :-D


Vypadá to, že je tam všechno, jen je tam trochu zmatek XD

pokračování rusalek

19. října 2011 v 20:01 | Itire Etene Shikero |  My
No dodatek, budu se snažit aby to mělo nějakou návaznost. to byla sranda na pleneru....Rusalky , tak jak nás neznáte

19. října 2011 v 19:26 | Itire Etene Shikero |  My
Takže je to konečně tady ,nu což . nejdříve přehlídka nás rusalek , to bylo doopravdy hodně zábavné a tady sme.


marmelada

18. října 2011 v 20:29 Youtubujeme
milé dámy zde máte ukázku toho čeho se máte vyvarovat při vaření marmelád.Doporučuji zhlédnout celéSmějící se

Where the Hell is Matt?

18. října 2011 v 18:44 | Aria |  Youtubujeme
Vím, že lidi jsou svině, vím, že svět není ideální a řítí se do ř*ti, přesto jsem se neubránila tomu hřejivému pocitu sounáležitosti. Jako bych si najednou řekla...vždyť svět je nádhernej. A řeknu vám, není moc časté, abych byla hrdá na to, že patřím k lidskému pokolení... Tomuto videu se ten pocit u mně podařil vyvolat. Díky Matte :)


Pattinson x patizon

15. října 2011 v 16:59 Okukujeme

připo bloudění po internetu jsme narazily na další skvěly film s Pattinsonem. Je to děs. Obsahuje homosexualní prvky při kterých hlavníhrdina vždy omdlí (jo je to o Salvatorovi Dálim).

Zatloukat,zatloukat,zatloukat...

14. října 2011 v 19:53 | Mončí donno chan |  Youtubujeme
Vím, že téma nevěry se na rusalky moc nehodí, ale mě tohle docela pobavilo, chlapi jsou fakt strašně vyčůraný :D
No mrkněte...


Faun

5. října 2011 v 17:46 | DUBY |  Youtubujeme
ha tak vám sem mé milé rusalkz dávám onu kapelu.má to poněkud podivný nýzev a moje perverzní já si hned dalo před U ješte jedno písmeno, ale je ted nepodstatnéneboť jak jsem jela domu neustále jsem meusela přemýšlet o ekologických katastrofách, v týhle se nespíváa dospěla jsem že místo vyhlazení lidstva začnu vypínat vodu při čištění zubů...joo mám novou občanku a ani to nebolelo ,teda bude až za tři týdny tak mě to někdo připoměnte ...mucha

Vypraný IPOD

2. října 2011 v 21:54 | mončí donno chan |  Nevíme
Tak milé rusalky je to tady...ZÁZRAKY SE OPRAVDU DĚJÍ! Ač jsem byla na pochybách a nevěřila, tak i přes to se mi podařilo probudit jednoho tvora z mrtvých....Nedá se říct, že by z něj teď byl zombí...je úplně normální a funkční!
Mluvím samozřejmě o svém IPODU (obdoba mp3) kterehé mi maminka asi před 14ti dny vyprala v pračce. Prala ho asi tak deset minut, ale i to mu jako smrtelná nakládačka stačilo.

Na stream.cz jsem narazila na video kde se radí jak probudit z komatu mobil...no řekla jsem si, že když to funguje na mobil, mohlo by i na IPODA...a hle IPOD jede. Takže pokud se vám někdy podaří utopit svého miláčka, vyzkoušejte rýžovou terapii.