Únor 2012

Vílí slavnost-Sabrina Pizzirani

29. února 2012 v 20:22 | Mončí nikdy nekončí |  Youtubujeme
Pro rozveselení nálady:
O vílách, o skřítcích, o elfech, o setkání s anděli (v italštině)

Radcliffe zase točí

27. února 2012 v 19:09 | Aria |  Recenzujeme
Takže...ať žije facebook, poněvadž nebýt jeho, přišla bych o jeden z nejseznzačnějších hlodů, vyplozených jako komentář (či minirecenze) k filmu. Předstihne už ho jen recenze na New Moon v pevnosti, ale nevermind :-D Jak už říká úvodní název článku, náš odrostlý Harry Potter se snaží opět vloudit zpátky do filmového průmyslu, dříve než z něj nadobro vypadne úplně ;)

No a co, že mě to tak pobavilo? Ten nový film nese název Žena v černém, hele neptejte se, nějaká duchařina :-D Mno a jistý pan verbal (jak se podepsal), se může pyšnit jednou z nejoriginálnějších recenzí, které jsem kdy četla. Takže...dávám to i sem, abyste se mohli pobavit :-D

Jinak odkaz na info k filmu na csfd: http://www.csfd.cz/film/282928-zena-v-cernem/

verbal
"Hery Potrat a Ohnitá rašple je film, ze kterého jednomu konečně nenaskakují Bradavice! Není to naštěstí takový ten horor jako grafomanské bláboly paní Rohlíkové, u něhož by si poďobaní pubescenti křečovitě svírali šulínky, nýbrž poctivá, atmosférická porce viktoriánké duchařiny, jaká už tu dlouho nebyla! Dokonce i ten castingový error není tolik fatální, Daneček to celkem utáhne, a ani na moment jsem kupodivu neočekával, že by nasadil lennonky , vytáhl kouzelný klacek a vyzvrátil nějaké to "dexempo rumplex". Je to temné, je to ponuré, vraždí se tam děti a hlavně v tom nehraje ani jedna paní v plynové masce, takže to v záplavě hollywoodsko - ťamanských sraček typu Insidious působí, jako byste po přečtení Prince dvojí orientace vzali do ruky Drákulu!"

A přiznejte se kdo se nezasmál! :-D

Jak se měla chovat nevěsta v 19. století

24. února 2012 v 20:33 | Aria |  Okukujeme
Pro popularitu článku, sem dávám reupload...

Rady a pokyny pro mladou nevěstu

Kterak se chovati a jak zacházeti s intimními a osobními vztahy ve 
svazku manželském ku prospěchu nezrušitelnosti této požehnané 
svátosti a pro slávu boží
Napsala Ruth Smythersová, milovaná žena reverenda L. D. Smytherse, pastora arkadické metodistické církve, při výročním regionálním shromáždění.
Vydáno léta páně 1894

Něco pro všechny

23. února 2012 v 21:48 | Itire Etene Shikero |  Youtubujeme
Jsem už konečně tady a tady je něco pro vás všechny ségra mi to ukázala na faceboku a tak to dávám sem je to fakt dobrý ten kluk má nejenom dobré nápady ,ale taky skvělí hlas je fakt dobrej, talent každým coulem.
já myslím že si to myslí všichni co to viděli a tady to máte.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
je to vážně dobrý žejo!!!!!!!!!!!!!!!!!Mrkající

Little ashes

17. února 2012 v 21:29 | Duby |  Youtubujeme
Jo ještě jsem zapoměla, tady je odkaz na ten film s patizonem , je to o Salvatoru Dálím

The Wolves of Kromer

17. února 2012 v 21:24 | Duby |  Youtubujeme
zdravíčko nedávno jsem si vzpoměla na podivné obdobý mého života kdy jsem nacházela spoustu podivných filmů. Tento je jeden z nich, a já jsem slíbyla Ythire že jí ho pošlu no ale dám ho sem.
Jen pro info jde o vesničku kde nemají rádi vlky a čirou náhodou v tamějším lesíku jich pár žije, To by nebylo nic neobviklého kdyby ti vlci nebyli chlapi v kožichu, ocasem a do půli těla nazi. No a čirou náhodou se tam nevyskytuje moc vlků opačného pohlaví...správně hlavní hrdinové jsou dva vlci do sebe zakoukaní. Takže pro ty co nemají v lásce homosexuální prvky at se na to nekoukaj . Jinak nevím zda jset kokali na pohádkový serial desáté království stylizace vlků mi jej připomíná.
Mě osobně se film vcelku líbyl, byly tam části jak veselé tak smutné (hlavně konec) a je to takovéto kdy už hlavnim hrdinům přejete at se něco stane aby kolem sebe přestai kroužit jako hladový supi.
Přeji pěkné pokoukání
n o aby ste věděli jak vypadaj oba tak tady jsou :Lee Williams and James Layton in First Run's The Wolves of Kromer - 2000

Pravý futurismus - Pencilhead

15. února 2012 v 18:47 | Aria |  Youtubujeme
Když jsem to dokoukala, zůstala jsem sedět před monitotem s pusou dokořán :-D


žebyslovansképísně?

15. února 2012 v 17:38 | Duby |  Youtubujeme
no je to rusky aspoň si to myslím ...je to takový nostalgický ..trochu :-)
tahle je lepší i když ten klip je děs
no a tahle je taková klidnější ale krásná

Andrej Pejic

15. února 2012 v 17:09 | Duby |  Okukujeme
Tak jo, no , asi bych měla všechny kdo sem zabloudí ať už náhodně či záměrně seznamit se svím současným staem duše a proč sem dávám článek zrovna o někom takovém. Takže můžeme začít .
Tkhle si v neděli večer bloudím po internetu a hledám inspiraci do navrhováni(né že bych se na to vykašlala ůplně, ale vlastně skoro jo aspon jsem na ten ůkol myslela).No a tak si takhle prohlížím nějaký články na super.cz a co tam nenjdu (mimo jednoho profesora) článek o tom že nějakou přehlídku ozvláštnil jístý manekýn...no při bliším shlédnutí bych řekla modelka..ale to jméno je mužský...no tak to skopíruju a dám do vyhledavače a..no ..nejhezčí holka na mole je chlap http://www.mdls.cz/modelove/andrej-pejic (tady se můžete kouknout na spoustu fotek)

Andrej Pejic

Andrej Pejic
Agentura:
Národnost
australská
Narozen
Obálky
i-D Magazine, Vogue Turkey, Tush, Voge Italia, Arena Homme, Vogue Paris, Candy Magazine, Martyn Bal, Wonderland Magazine,
Kampaně
Marc by Marc Jacobs,
Přehlídky
takže jde o muže, je mu tak 20a u návrhářu se stal oblíbeným kvůli vzhledu a tomu že může nosit jak pánskou tak dámskou módu (já říkala že je to dobrý, ať ho oblíknou do čehokoli stačí drobný ůpravi a je to) jo a asi nejpodivnější byl zvolen 98 nejkrásnější ženou světaNerozhodnýSmějící se
jo a taky dělá reklamu na podprsenky
Smějící seu toho se vám chce smát i brečet zároveň no a co se mého stavu duše týče propadám neuvěřitelné panice a depresi protože to že chlap předvádí ženské modeli a vypadá v nich líp než ty ženské je už poněkud ..no asi nejlepší bude napsat divný, jediný co mě ted ukidnuje je to že když jsem našla video kde mluvý tak tam zní trochu jako labilní

Sukně

9. února 2012 v 12:30 | Mončí |  Okukujeme
Kdo mi ušije prosím tuto sukni? Samozřejmě, ale z jiné látky než z kostkovanýho ubrusu ;)