Květen 2013

For Itire - Flowerlady

31. května 2013 v 20:48 | Aria-přeje-san |  Tvoříme
Ještě jednou Ti naše malá-velká Itire přeji, a myslím, že můžu říct za všechny Rusalky, že PŘEJEME, všechno nejlepší k Tvým nádherným kulatým narozeninám.

Snad se ti splní všechna Tvá tajná i veřejná přání a všechny další léta budou plné nehynoucí fantazie :-)


Btw...tohle je menší verze, tu původní mi to nechtělo načíst do blogu (čemuž se nedivím, protože má na výšku přes 4000px :D) Ale je původně na rozlišení A4, kdyby sis ji třeba někdy chtěla vytisknout :) Originál najdeš u sebe ve složce v galerii ;)

Ještě znova gratuluju k narozeninám a samozřejmě i k maturitě :-) A snad to všechno pěkně poctivě oslavíš ^^-

A jistěže také gratuluju i všem ostatním Rusalkám k úspěsnému složení maturitní zkoušky ^^- PROSTĚ JSME NEJLEPŠÍ! :D

RUSALKY UDĚLALY MATURITU!!!

30. května 2013 v 19:40 | ♠Mončí maturantka čan♠ |  My
♥♥♥POSÍLÁM SRDEČNÉ GRATULACE VŠEM MÝM RUSALKÁM♥♥♥
!!!TAK JSME TO DALY, HURÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Harold Gaze ~ Water Fairy ~ Illustration for a Poem of Love ~ via

určitě na odkaz mrkněte, je tam i spousta dalších super obrázků ;)

KDE JE ČESKÁ REPUBLIKA???

30. května 2013 v 15:30 | Mončí se nestačí divit čan |  Youtubujeme
Musím uznat, že jsme národ opravdu vzdělaný...My totiž absolutně víme, kde je Austrálie a hádám, že každý ji i dokáže najít na mapě....Ovšem Australani teda nemůžou ani náhodou říct, žeby věděli, kde je Česká Republika. Né, že bych se zas tak divila, země jsme malá, ale po všech těch aferách s prezidentem, který krade pero atd. by nás už sakra mohli mít v podvědomí ne? A to nepočítám množství čechů, kteří jezdí do Austrálie studovat a pracovat!


Rudolf Vogl - VOKA

21. května 2013 v 14:21 | Aria-zírá-chan
No hleďme, ksichtkniha je taky na něco dobrá :D Nebýt jí, asi bych nenašla toho nadaného pána. A ani k němu toho moc říkat nebudu :D (Páč nic nevím :D) ale každopádně miluju ten svinčík :D A navíc je geniální jak používá barvy *.*

Třeba se vám bude líbit :D Rudolf Vogl ^^

Dívka, která umí proskakovat časem

16. května 2013 v 19:14 | Itire Kačí Shikero |  Recenzujeme
The girl who leapt through time


Ahoj ahoj, určo nejsem tak dobrá v hodnocení a recenzi jako aria, ale doufám že mi dáte za pravdu.
to co je v nadpisech je jméno mého oblíbeného animovaného filmu, rozhodně se na něj podívejte.

Příběh je o 17ti leté Makoto Konno, která žije v japonsku jak jinak. Po jedné divné události ,která se jí stane po škole pojede za svojí tetou restaurátorkou obrazů. Zjistí až příliš pozdě že jí nebrzdí brzdy na kole a v momentě ve kterém ji málem přejede vlak se vrátí v čase. Nebudu vám ale popisovat děj na film se klidně podívejte samy http://www.animeultima.tv/the-girl-who-leapt-through-time-episode-1-english-subbed-video-mirror-499453-videoweed/
Tento film byl oceněný spoustou cen v letech2006, 2007 a 2009, režije Mamoru Hosada (také režíroval digimony, summer wars, sailor moon, yu yu Hakusho a další.) Napsal Satoko Oudera (také- Summer wars, kterou ssem doufám taky dám, a další) .
Je to vážně moc pěkný film , doufám že se vám bude taky líbit, až bude te mít čas na shlédnutí tak to ohodnotíte samiUsmívající se pobavíte se a trochu té romance tam taky je. No docela se opakuju a nevím co bych o tom dál napsala takže příjemnou zábavuSmějící se

škoda že neumím psát jako některé nejmenované osoby Zamračený achjo

Sofia Jannok

13. května 2013 v 16:49 | Dubi |  Youtubujeme
opět se hlásím ke slovuUsmívající se né že by nebylo o čem psát, ale deprese byli větší než normální uvažováni, a tak většina mích článků skončila nedopsaných v koši..nojo
Sofia Jannok

Soar high~

5. května 2013 v 20:35 | Aria-deviantí
Nazdárek, já vím, že se neozývám, nicméně stále žiju a stále i kreslím :D Jen na ten zbytek jaksi není síla ani čas (dobře čas by byl ale znáte to XD) Soar high jsem dělala...*zamýšlí se* hodně dlouho :D Vždycky jsem od toho musela tak minimálně na hodinu utéct, abych to nezačala odflakovat (což by mě setsakramensky naštvalo :D)
Opět většina dělána v SAI...tentokráte s nekonečným přehazováním do Gimpu...rozostřování, zaostřování, otáčení, kredity....gah!
A když už tu tak plácám, je mi ctí vám oznámit, že milá zlatá Aria se konečně po letech odpírání a říkání si, že neeee~ nakonec přece jen odhodlala a už plnohodnotně funguje na deviantartu ^^- *ah so proud! :iconcutiesmileplz:
Můj profil najdete tady: http://ariaeleanor.deviantart.com/ a jakmile se dokopu k tomu si udělat ikonku, tak přibyde i sem ^///^ Ani nevíte jakou jsem měla radost :-) Je to neuvěřitelný, když něco zveřejníte, ještě vám ani nenačte hlavní stránka a on už se váš výtvor stihl někomu líbit :D Je to hrozně motivující :icongawwplz: (i když mě nehorázným způsobem rozčiluje vkládání emotíků...ale nevermind :D Zvyknout se dá na všechno XD)
Sooo then, ten slíbený :iconblush--plz: